Yükleniyor
0 (212) 2457075 [email protected]
KVKK Metni

Size daha iyi hizmet verebilmek için Müşteri Hizmetleri hattı vasıtası ile bazı kişisel verileriniz işlenecektir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği aydınlatma yükümlülüğünü yerine getirmek amacıyla tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Az sonra Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Aydınlatma Metninin okunması 2 dakika sürmektedir dilerseniz Kişisel Verilerinizin Korunmasına ilişkin bilgilendirmeye gunizi.net adresinden de ulaşabilirsiniz diye bir açıklama koyabiliriz )

Günizi Filmcilik Fotoğrafçılık ve Reklamcılık San.Tic.Ltd.Şti.  Firmayı arayan kişilerin paylaşmış olduğu ad soyad, telefon numarası, adres ve ses kaydına ilişkin kişisel veriler, arayan kişiye doğru hitap edilebilmesi, aramanın teyidi, gerekli hallerde arayan kişilere gerekli geri dönüşlerin sağlanması, aramalara ilişkin istatistiklerinin tutulması, hizmet kalitesi standartlarına riayet edilebilmesi, Şirketimizin Müşteri Memnuniyeti Hizmeti temin sürecinin yürütülebilmesi, ileride doğabilecek olası uyuşmazlıklarda delil olarak kullanılabilmesi amacıyla sınırlı olarak işlenmektedir. Bu kişisel veriler 6698 sayılı kanunun ilgili 5. maddesinde belirtilen ilgili kişinin temel hak ve özgülüklerine zarar vermemek kaydı ile veri sorumlusunun meşru menfaati için zorunlu olması hukuki sebebine bağlı olarak telefon yöntemiyle otomatik olarak ve istatiksel kayıtların tutulabilmesi amacı ile yazılı olarak işlenmekte olup yalnızca hukuki uyuşmazlıklarda talep durumunda ilgili yargı mercileri ile paylaşılacaktır. 6698 sayılı kanunun ilgili kişinin haklarını düzenleyen  11. Maddesi ve yasal mevzuat kapsamındaki tüm haklarınızı kullanmak için kullanmak istediğiniz hakka ilişkin açıklamalarınızı içeren metni aşağıdaki yöntemlerden birini kullanarak veri sorumlusu olarak [email protected] ‘e gönderebilirsiniz.

Kişisel verilerinizin güvenliğine ilişkin daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için 0212 245 70 75 nolu telefondan ya da [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında tarafınıza aydınlatma yükümlülüğü yerine getirilmiştir.