Yükleniyor
0 (212) 2457075 [email protected]

SEKTÖR ANALİZİ

Hedef kitlenizi sizler için araştırıyor ve ajanda, defter, bloknot gibi promosyon ürünlerinden hangisinin sizin için verimli olabileceğini belirliyoruz. Masa başında ve yoğun toplantı planlamaları ile çalışan markalar için farklı tasarım stratejileri belirlerken sürekli not alarak çalışan markalar için daha farklı stratejiler belirliyoruz. Çizim ve endüstriyel alanda hizmet veren markalar için ise çok daha farklı stratejilerin işlemesi gerektiğine inanıyoruz.

AJANDA VEYA DEFTER TASARIMI

Ajanda ve defterin kullanım amaçları ve yapılarında farklılıklar en direkt olarak tasarımları etkiler. Ajandalarda günlük, haftalık ve aylık takvimler yer alırken, defterler ise bu bölüm yerine not alanının en geniş kullanımı hedeflenir. Ajanda ve defter tasarımlarındaki en önemli kısım ise şirketinizin ya da markanızın ürün ve hizmetlerini anlatan, belli sayfa aralıklarıyla tekrar eden ilan sayfalarınızdır.

İÇERİKLERİN HAZIRLANMASI

Defter veya ajanda iç sayfa tasarımlarında yer almasını istediğiniz içerikler hazır ise son kontrollerimizi yapar, görüşlerimizi sunarız. Kullanılacak metin içeriği hazır değil ise ilave bir çalışma yapar, tasarımla beraber kullanılacak metinleri oluşturabiliriz.

BASKIYA HAZIRLIK

Son olarak hazırlanan defter ve ajanda iç sayfa tasarımını baskıya uygun hale getirir ve kontrol için ozalit baskısını sizlerle paylaşırız. Onayınız ile birlikte çalışmalarımızın matbaa baskısına geçeriz.